Nový FOTO ATELIÉR

Pri príležitosti 10. výročia založenia firmy, a jej obchodnej značky PhotoGOLEJOVA, sme od 1.februára 2015 otvorili v BRATISLAVE-Ružinov nový FOTO ATELIÉR. Slúžiť bude hlavne pre fotenie novorodencov, detičiek, mamičiek, tehuliek i celých rodín. V prípade nepriaznivého počasia ho isto radi využijú i budúci manželia pre fotenie  ich RANDE fotiek, ale aj naše svadobné páry na SVADOBNÉ portrétne fotenie.

V našom ponukovom portfóliu naďalej zostáva individuálne fotografovanie PORTRÉTOV (formálny, neformálny, biznis, boudoir, glamour), firemné fotenie, produktové fotenie, fotenie pre školy, maturantov

Bratislavskí i mimo bratislavskí klienti budú mať k ateliéru na Drieňovej ul. 34 ľahkú dostupnosť, ako autobusmi a električkami MHD, tak aj osobným autom. V jeho okolí je zabezpečené bezproblémové bezplatné parkovanie 24 hodín denne.

budova fotografický atelier novozariadeny otvarame novy foto atelier

Vo vedľajších budovách sídla ateliéru je umiestnená i banka, lekáreň „Pri Budúcnosti“, malý obchodný dom „Budúcnosť“, Pošta BA29, DÚ BA II., Paneurópska vysoká škola práva. V blízkej poliklinike sa nachádzajú ambulancie detských a zubných lekárov, masér, a tiež Zubná pohotovosť pre Bratislavu. O niečo ďalej nájdete aj Záhradné centrum Kulla, Veľkoobchod s kvetmi Curel, Poštovú banku, Martinský cintorín, čerpaciu stanicu Shell.

 

Po fotografovaní sa návštevníkom foto štúdia ponúka možnosť nákupov v blízkom OD Budúcnosť, ktoré je od ateliéru vzdialené len 2 min pešou chôdzou.

01 03 02

Nájdete tu okrem potravín Supermarket COOP, reštaurácie, pizzerie, kaviarne, jedálne, kvetinárstva, papiernictva, detského obchodu, odevov, pobočky Oriflame, textilnej galantérie a látok, optiky, opravy a predaja hodín, krajčírstva, štúdia krásy, kozmetiky, masáží, kaderníctva, psieho salónu a starožitností, i Tanečnú školu Sandy a Rado, a tiež štúdio Špirála – zamerané na pohybové aktivity pre deti i mamičky, jogu a pilates.

 

Ak vás po fotení „prepadne“ nákupná horúčka, od budovy fotoateliéru sa za 10 minút cesty autom ľahko dostanete aj do známeho OC AVION, Hypernova, KIKA, predajne nábytku IKEA alebo aj HORNBACH:)

kika obchodne centrum bratislava ikea

Viac informácií k fotoštúdiu už čoskoro!

Trasu a GPS súradnice nájdete