Vianoce v MŠ 2017

V priebehu mesiacov október až december 2017 majú aj školské zariadenia možnosť prihlásiť sa na fotografovanie nielen s tematikou Halloweenu, ale aj na vianočné fotenie. Ponuka podrobnosťami, cenníkom a termínmi im už bola rozposlaná, takže fotenie  detí v MŠ, niekde aj v ZŠ, či ŠKD môže začať :)  Sú školy, ktoré výber tematických pozadí, nechávajú na zvážení fotografa, v niektorých sa dohodneme v rámci mailovej komunikácie – pošlem im mailom ukážky ponúkaných pozadí.

Ku vybranému pozadiu vždy dolaďujem vlastné rekvizity z ateliéru a oblečenie. Pre rodičov, ktorí radi obliekajú deti do vlastných kostýmov, doporučím farebne i štýlovo najvhodnejšie, aby si ho vedeli v predstihu zaobstarať, alebo požičať.

Detičky, ktoré v čase plánovaného fotenia, ochorejú, strácajú možnosť  vlastniť fotky, ako ich spolužiaci. Preto, aby nesmútili, pripravila som im prekvapenie – v dohodnuté dni (v podvečer, počas pracovných dní), môžu prísť v sprievode rodičov do ateliéru, kde na nich bude čakať rovnaká scéna, aká bola nainštalovaná v MŠ. Prípadne im rodičia môžu priobjednať spoločné rodinné fotenie.

Viac o akciách pre materské a základné školy nájdete v záložke

 

fotenie materska a zakladna skol_Vianoce