Svadobný bedeker

Požiadal Vás partner o ruku a začínate plánovať svadbu? Kde nájdete potrebné informácie o svadbe, jej formalitách, priebehu, zvykoch, obyčajoch, ale aj praktické rady zo života? Kde sa fotiť vo svadobný deň? Kedy sa fotiť? Na čo nezabudnúť?

Po prvých nadšených chvíľach, zo svadobnej eufórie, prídu aj dni naplnené obavami, možno i bezradnosťou, ako všetko s rozvahou a v pohode stihnúť. Ako na nič podstatné nezabudnúť, vyhnúť sa všetkým negatívnym nástrahám a zbytočnému stresu okolo svadby. Ako neprekročiť finančný limit, nezblázniť sa z toho, neznechutiť alebo nevyplašiť už na začiatku spoločného života svojho partnera, a ani náhodou nezakričať vetu: „Pomóóóóc, vydávam sa!„, alebo nebyť  „nevestou na úteku“.

svadobny bedeker pre buducu nevestu

Pre tých, čo majú chuť čítať a pozerať sa, zamyslieť, alebo si nechať aj poradiť, prinášam odpovede na zvedavé otázky neviest, s ktorými som mala stretnutie pred ich svadbou. Nájdete v nich informácie nielen o položkách a samotnom  rozpočte pre slovenské svadby, slovenské tradície a zvyky, miesta vhodné pre konanie svadobného obradu, miesta tradičných i netradičných svadobných obradov, akú kyticu si vybrať,…, ale aj mnoho ďalších tém. Pre tých, čo sa neradi tvária vážne aj niečo na usmiate vo forme prísloví, výrokov a vtipov na nestarnúcu tému  manželstvo. Pre staršie ročníky zase zozbierané názvy výročí svadieb, ako ich a s čím sláviť, na čo nezabudnúť.

prirucka pre buduce nevestyVšetko podstatné, čo vás zaujíma, v súvislosti s prípravou svadby,

nájdete zhrnuté na jednom mieste – v mojom

virtuálnom sprievodcovi svetom svadby

v záložke „Bedeker pre nevestu“


galeria svadiebPre tých, čo hľadajú moju svadobnú foto tvorbu isto príde vhod prierez nafotenými svadbami  v záložke „Galéria svadieb“

Svadobné inšpirácie nájdete v albumoch s fotografiami z mojich

a manželových, všetko čisto reálnych  svadieb,

v záložke  „FotoInšpirácie pre budúce nevesty“

Ak máte akékoľvek otázky alebo plánujete zrealizovať svoj veľký deň, neváhajte použiť  telefonicky alebo mailový kontakt.

Pri objednávke profesionálnych svadobných FOTO služieb našim klientom, vieme odporučiť osvedčených dodávateľov z oblasti kaderníckych, vizážistických, dekoratérskych a flóristických služieb, ako aj  prenajímateľov svadobných limuzín, automobilov, kočov, kontakty na svadobné koordinátorky, svadobné salóny,  DJ-ov, svadobné kapely, svadobných starejších,  a tiež ústretové a prvotriedne TOP hotely, reštaurácie, cateringové služby,… s ktorými máme osobné pozitívne skúsenosti.

Pre kopírovanie, prenos, šírenie, alebo publikovanie akejkoľvek časti textu, nielen priložených fotografií, z mojej webovej stránky sa vzťahujú všetky ustanovenia platného autorského zákona, a je to možné len po písomnom súhlase autora textu.

 

.

Ako fotím ja?

https://www.svadobna-fotografka.sk/category/fotogaleria/