Fotokalendár 2015

Vložte svoje jedinečné spomienky do efektnej podoby – dajte im formu FOTO KALENDÁRU zaveseného na stenu alebo položeného na pracovnom stole! Každý deň v roku vám tak sprítomní bývalé krásne chvíle a emócie, ktoré ste prežili s osobami na fotografiách. Vhodné aj ako originálny a finančne nenáročný FOTO darček pre rodinu – manželku, manžela, priateľa, priateľku, mamu, starú mamu, babku, deti…

Námet pre každý foto kalendár je neobmedzený. Vyberte si fotky: svadba, rande, deti, rodina, príroda… Z vašej strany postačí zaslať mailom, napr. pre mesačný kalendár,  čísla 12 až 13 fotografií z DVD s nafotenými upravenými  zábermi (12 + 1 na obálku) a označiť, ktorú konkrétnu fotografiu si želáte priradiť ku príslušnému mesiacu daného roka. Taktiež pripíšte počet kusov jednotlivých kalendárov (stolových A4, alebo nástenných A3) a tiež, pre ktorý kalendárny rok chcete mať kalendár vytlačený.

Foto kalendáre dodávame ako preklápacie so špirálovou väzbou. Na výber máte z rôznych rozmerov (A5, A4, A3), situovanie fotiek na šírku alebo na výšku, rôzne grafické šablóny.

Kalendáre môžu byť vyhotovené tiež ako mesačné, dvojmesačné, týždenné, s menami alebo bez mien podľa slovenského kalendáru, pri jednotlivých dňoch, so zvýraznenými predznačenými dátumami, a poznámkami…, ale hlavne s výberom vašich vlastných fotografií.

Dodanie do cca 7 až 15 dní po zaslaní do tlače.V rámci Bratislavy bez zvýšených nákladov na dopravu.

Kalendár pripravíme aj z fotografií, ktoré neboli zhotovené v našom foto štúdiu.

.

Ukážka úvodná strana fotokalendár

Ukážka úvodná strana fotokalendár

.
A ktoré úžasné bábätko sa ocitlo v tomto kalendári? Malý Nikolasko, ktorého som mala možnosť nafotiť v lete, keď slávil 16 dní po príchode na svet:) Viac krásnych záberov nájdete v jeho albume>>

.

Stolový mesačný fotokalendár formátu A4 zostavený z detského novorodeneckého fotografovania

04 stolovy kalendar

05 stolovy kalendar

06 kalendar na vyrobu

07 kalendar na objednavku

08 osobny kalendar

09 jedinecny kalendar

10 osobny kalendar

11 fotokalendar

12 mesacny kalendar s menami

.

.

Nástenný a stolový fotokalendár pre rok 2015 formátu A4 a A3
pripravený z rodinného fotenia malého Maxa

WBG_0054

WBG_0027

WBG_0022

WBG_0012

.

.

Nástenný fotokalendár formátu A3
zo svadobného fotografovania v Ledniciach

WBG_0326

WBG_0325

WBG_0324

.

.

Ako fotím?
https://www.svadobna-fotografka.sk/category/fotogaleria/
.
.

Pre kopírovanie, prenos, šírenie alebo publikovanie priložených fotografií a textu sa vzťahujú všetky ustanovenia platného autorského zákona.