JESENNÉ motívy

Výber konkrétneho pozadia pre JESENNÉ fotenie v MŠ:
A) vyberie fotograf
B) rozhodnutie urobí pani riaditeľka MŠ

Prosím preto každú pani riaditeľku, pokiaľ vyberie konkrétne pozadie, nech napíše čim skôr do spätného mailu (k objednávke) zvolené číslo (nájde ho na fotografii vľavo), aby som ho poznačila a pripravila na objednaný deň. Pribalím k nemu aj vhodné rekvizity a doplnky.

Zároveň upozorňujem, že pri každom pozadí môžu byť zmenené rekvizity a dekorácie, podľa ich aktuálnej dostupnosti. Vybavenie ateliéru pravidelne obmieňam, nakoľko fotím celoročne v ateliéri deti a rodinky, a snažím sa vytvárať sčasti odlišné scény, aby neboli ako súkromné, tak i školské fotografie z rôznych MŠ ako „cez kopirák“.

Preto nezaručujem, že s vybraným pozadím budú deti úplne identicky nafotené podľa priložených vzorov. Tieto fotografie slúžia MŠ len pre ukážku a predstavu, aké fotografie s príslušným pozadím môžete očakávať!

Ukážky bez detí, nafotené len s lavičkou / stoličkou /… sú nové vzory pozadí pre r.2018. Podľa priložených rekvizít, a ich veľkosti, je už dopredu možné ľahko usúdiť ako bude vyzerať finálna fotografia s dieťaťom.

Ďakujem za pochopenie.

č.1 Staré schody v parku

č.2 Naskladaná siaha dreva

č.3 Starý dom

č.4 Dvere z kvetinovými venčekmi

Jesenne a halloween fotenie

č.5 Dvojplošník

č.6 V oblakoch

č.7 Malý cestovateľ

č.8 Jeseň za oknom

č.9 Starý tehlový múr s rebríkom

č.10 Starý sedliacky dvor

č.11 Jeseň v záhrade

č.12 Jesenné športy

č.13 Rozprávková záhrada

Jeseň pri krbe – scéna len pre ateliérové fotenie!