JESENNÉ motívy

Výber konkrétneho pozadia pre JESENNÉ fotenie v MŠ:
A) vyberie fotograf
B) rozhodnutie urobí pani riaditeľka MŠ

 

Prosím preto každú pani riaditeľku, pokiaľ vyberie konkrétne pozadie, nech napíše čim skôr do spätného mailu (k objednávke) zvolené číslo (nájde ho na fotografii vľavo), aby som ho poznačila a pripravila na objednaný deň. Pribalím k nemu aj vhodné rekvizity a doplnky.

Zároveň upozorňujem, že pri každom pozadí môžu byť zmenené rekvizity a dekorácie, podľa ich aktuálnej dostupnosti. Vybavenie ateliéru pravidelne obmieňam, nakoľko fotím celoročne v ateliéri deti a rodinky, a snažím sa vytvárať sčasti odlišné scény, aby neboli ako súkromné, tak i školské fotografie z rôznych MŠ ako „cez kopirák“.

Preto nezaručujem, že s vybraným pozadím budú deti úplne identicky nafotené podľa priložených vzorov. Tieto fotografie slúžia MŠ len pre ukážku a predstavu, aké fotografie s príslušným pozadím môžete očakávať!

Ukážky bez detí, nafotené len s lavičkou / stoličkou /… sú nové vzory pozadí pre r.2018. Podľa priložených rekvizít, a ich veľkosti, je už dopredu možné ľahko usúdiť ako bude vyzerať finálna fotografia s dieťaťom.

Ďakujem za pochopenie.

 

 

 

Schody v parku

 

Schody v parku 1

 

Naskladané drevo

 

Naskladané drevo 1

 

Starý dom

 

Jesenne a halloween fotenie

Dvojplošník

 

V oblakoch

 

Jeseň za oknom

 

Starý tehlový múr

 

Starý sedliacky dvor

 

Jeseň v materskej škole

 

Jeseň so šarkanmi

 

fotenie pre matersku skolu

Líška z jablkového sadu

 

Rozprávková záhrada

 

Jeseň pri krbe – scéna len pre ateliérové fotenie!