HALLOWEEN motívy

 

Výber konkrétneho pozadia pre HALLOWEEN fotenie v MŠ:
A) vyberie fotograf
B) rozhodnutie urobí pani riaditeľka MŠ

 

Prosím každú pani riaditeľku, pokiaľ vyberie konkrétne pozadie, nech napíše čim skôr do spätného mailu (k objednávke) zvolené číslo (nájde ho na fotografii vľavo), aby som ho poznačila a pripravila na objednaný deň. Tiež k nemu pribalím vhodné rekvizity a doplnky.

 

Zároveň upozorňujem, že pri každom pozadí môžu byť  zmenené rekvizity a dekorácie, podľa ich aktuálnej dostupnosti. Vybavenie ateliéru pravidelne obmieňam, nakoľko fotím celoročne v ateliéri deti a rodinky, a snažím sa vytvárať sčasti odlišné scény, aby neboli ako súkromné, tak i školské fotografie z rôznych MŠ ako „cez kopirák“.

Preto nezaručujem, že s vybraným pozadím budú deti úplne identicky nafotené podľa priložených vzorov. Tieto fotografie slúžia MŠ len pre ukážku a predstavu, aké fotografie s príslušným pozadím môžete očakávať!

Ukážky bez detí, nafotené len s lavičkou / stoličkou /… sú nové vzory pre r.2018. Podľa priložených rekvizít, a ich veľkosti, je už dopredu možné ľahko usúdiť ako bude vyzerať finálna fotografia s dieťaťom.

Ďakujem za pochopenie.

 

Staré schody v parku

 

Zelený mesiac

 

Modrý mesiac

 

Strašidelný cintorín

 

Starý kostol

Starý kostol

 

Rázcestie so strašiakom

 

Svietiaci strom

 

Rozprávkový strom

Svietiaci strom