Pozvánka na Vianoce 2019

Milí rodičia, kamaráti, známi i neznámi, počas mesiacov: OKTÓBER, NOVEMBER a DECEMBER 2019 máte možnosť opäť objednať svoje deti/rodinky na zaujímavé VIANOČNÉ – MIKULÁŠSKO ČERTOVSKÉ – alebo SLÁVNOSTNÉ fotenie v našom ateliéri. Pre deti sú pripravené nové fotopozadia s vianočnou tematikou, k nim ladiace nové i staronové rekvizity a doplnky. Oblečenie je k dispozícii do veku cca 3-5rokov.

Názov „Detské fotenie“ je označený cielena, a to z dôvodu, že fotenie je určené hlavne deťom. Ak majú záujem pridať sa i rodičia, je to možné – nafotím vás aj ako rodinu. Ale obvykle až detskom fotení (kým deti  ešte udržia svoju pozornosť), a so zábermi v primeranom počte.

Pokiaľ vybrané vianočné pozadie svojimi rozmermi nebude spĺňať vhodné parametre pre fotenie 3-5-6 osôb, použijem aj iné pozadie. Inak štandardne fotím každú rodinu s vianočným motívom pred 1 pozadím.

 

Zachyťte všetky dôležité momenty z vášho života v ten správny čas!

 
VIANOČNÉ FOTO balíčky 

S / M / L / XL

5f / 10f / 15f / 20f

59€ / 79€ / 99€ / 119€

 
VYPÍSANÉ termíny vianočného fotenia 2019:

 

Termíny fotení Vianoce 2019

 

Prosím prečítajte si, a následne i dodržte, nižšie opísané základné informácie.

Zaistia vám bezstresovú objednávku, bezproblémovú rezerváciu vybraného termínu, vyhneme sa možným vzájomným nedorozumeniam pre nesprávnu interpretáciu vypočutých informácií a následne nám navzájom zaistia i pohodu počas Vianočného fotenia.

 

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE KU VIANOČNÉMU FOTENIU
 • – objednávku termínu uskutočnite mailom:   blanka@golejova.sk
 • – pre záväznú rezerváciu termínu zašlite na pripísaný účet zálohovú platbu vo výške 20€ (moje poučenie z minulosti, keď sa niektoré rodiny nahlásili, termín si ani nepoznačili, zabudli, neprišli, ani sa neospravedlnili)
 • po platbe dostanete spätne mailom odo mňa info o záväznej rezervácii
 • – do mailu pripisujte i telefonický kontakt, počet fotených osôb, objednaný balík,…
 • – nezabudnite mi pripísať i vek detí (nie každá pripravená vianočná téma, a rekvizity k nej, sú vhodné pre istú vekovú kategóriu). Nech pre nich zvolím to najlepšie riešenie
 • – tiež je pre mňa dôležitá informácia o pohlaví detí, aby som mohla vhodne doladiť doplnky, rekvizity a ich farebnosť
 • bez rezervačného poplatku termín nedržím, iba nezáväzne rezervujem max. do 3 dní. Ak platba nenabehne, termín automaticky posúvam ďalšiemu záujemcovi
 • – cenové balíčky sú určené pre 1dieťa +2dospelí  (balík s 5foto len pre 1fotenú osobu!)
 • – každá ďalšia fotená osoba alebo zviera za príplatok 10€/os
 • – na mail dostanete po fotení náhľady z nafoteného materiálu, vyberiete si z nich, podľa objednaného balíku, príslušný počet záberov
 • každý ďalší záber nad rámec objednaného balíka 5€/ks
 • – klienti, ktorí s nami absolvovali v príslušnom kalendárnom roku minimálne 2 fotenia, si môžu uplatniť FOTO BONUS – k objednanému Vianočnému balíčku (M, L, XL) dostávajú na výber o 5 ks fotiek naviac
 • náhľady pre výber fotografií vám budú k dispozícii až po splatnosti doplatku za objednaný balíček (rozdiel medzi cenou balíka mínus zálohová platba na daný termín)
 • spracované fotografie sú k dispozícii do cca 7-14 prac. dní (počítané od zaslania vášho mailu s vašim výberom fotiek), ak nedohodneme inak
 • – pri požiadavke expresného spracovania príplatok 25% z ceny objednaného balíka (preto je vhodné objednať sa na skoršie termíny, nie až posledný týždeň pred sviatkami, alebo kvôli pošte do zahraničia, tlači fotografií pre rozvetvenú rodinu, výrobe fotokníh, fotoobrazov,..)
 • všetky vybrané zábery prejdú štandardnou retušou a úpravami. O vami požadovanom nadštandarde (vylepšovanie objemnejšej postavy alebo tváre, krku, brady, dorábanie chýbajúcich zubov, odstraňovanie tetovania, celulitídy, rozcuchaných vlasov, vytŕčajúcich ramienok podprsenky…) ma informujte už pri fotení, poznačím si vaše špeciálne požiadavky a mailom oznámim cenu grafických prác, ktorú ak schválite, bude vám pripočítaná k celkovej sume objednaného balíka a zaplatená. Až následne bude vaša zákazka spracovaná
 • – spracovaný materiál uchovávam 3 mesiace, preto si ho starostlivo archivujte
 • surový materiál neposkytujem
 • nepoužitý materiál automaticky zmazávam hneď, nebude preto možné sa k nemu neskôr vrátiť (napr. si po spracovaní spomeniete, že predsa by ste si objednali viac fotografií)
 • –  finálne zábery štandardne odovzdávam v digitálnej podobe
 • odovzdanie hotových záberov  je možné: stiahnutie zo serveru (0€), DVD (5€), USB (10€)
 • – na požiadanie je možné zaslať vybrané médium aj doporučene poštou, cena 2,5€/zásielku
 • tlač fotografií, obrazov alebo spracovanie a výroba fotoknihy nie je súčasťou žiadneho balíčka. Tieto produkty si však môžete priobjednať hneď po fotení
 

 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE KU VIANOČNÉMU FOTENIU

Doplňujúce informácie k foteniu

FOTENIE AKO DARČEK

 

Fotenie v ateliéri môžete darovať aj ako zaujímavý vianočný darček pre svojich príbuzných, priateľov, či kamarátov, a to formou DARČEKOVÉHO POUKAZU, ktorý vytvoríme podľa vašich požiadaviek. Obdarovaný má možnosť nechať sa ľubovolne nafotiť v čase platnosti poukazu, podľa svojich časových možností.

OBJEDNÁVKA  mailom: blanka@golejova.sk   alebo telefonicky:  0915 622 311

 
 
Ukážky motívov, pozadí a rekvizít pre VIANOČNÉ fotenie v ateliéri

Text v úvode albumu bol prioritne určený pre MŠ. Záujemcom súkromného fotenia však tento album poslúži ako názorná ukážka ponuky vianočných pozadí (ktoré sa počtom každý rok rozrastajú) a upútavkou ako môžu výsledné zábery vyzerať. Ale tiež sú dobrým vzorom pre vhodné oblečenie a jeho farebnosť.

Ako fotograf, a autor fotografií, si vyhradzujem výber vianočného pozadia i použitých rekvizít. Týka sa to hlavne cez víkendy (november-december). Nie je totiž v mojich silách, a ani z časového hľadiska, pre jednotlivé fotenia prestavovať v tomto období niekoľkokrát za deň pripravenú scénu.

Kto má záujem o nadštandardný a individuálny prístup s konkrétnym vybraným pozadím, nech využije na fotenie svojich detí/rodiny októbrové termíny alebo všetky popoludnia, či podvečere cez pracovné dni, kedy je viac časového priestoru. Víkendy sú naozaj hektické a stresové, keďže chcem termínmi vyjsť v ústrety všetkým záujemcom!

Ďakujem za pochopenie.

POZADIA A REKVIZITY, KTORÉ POUŽÍVAM PRI VIANOČNOM FOTENÍ

(na fotenie je vždy vybrané len 1pozadie a optimálny počet rekvizít – s ohľadom na vhodný vek foteného dieťaťa/detí)

VIANOČNÉ a ZIMNÉ motívy

 

 

Ukážky z tohoročného Vianočného fotenia: https://www.svadobna-fotografka.sk/2019/10/27/vianoce-2019/

 

Profesionálne vybavený fotoateliér v BA-Ružinov ponúka fotenie pre jednotlivcov, deti, rodiny, tehuľky, svadobné páry, ale aj domácich miláčikov. Disponujeme veľkou pracovnou plochou, nepreberným množstvom rôznych tematických foto pozadí, rekvizitami a dekoráciami, a tiež oblečením pre deti.

Tešíme sa na fotenie s vami!

Blanka a Peter Golejovi