Fotenie 2020

AKTUÁLNE INFORMÁCIE K FOTENIAM od 4/2020: A) Od stredy 22.apríla 2020 vláda dovolila otvoriť malé prevádzky a služby, a umožnila tiež voľnejší pohyb osôb v prírode. Náš fotoateliér preto obnovil týmto dňom svoju prevádzku.

Počas prvých dvoch aprílových týždňov fotíme  v exteriéri – prírode. V súvislosti s našou činnosťou a opatreniami pred pandémiou COVID-19 sa pridŕžame nariadeniami vlády a vyhlásenými opatreniami ÚVZ SR.

Pobyt v prírode, pri dodržaní bezpečnej vzdialenosti od ľudí, mimo členov jednej rodiny, nie je považovaný za pohyb na verejnosti, tak pre fotené osoby nevzniká potreba použitia ochranných rúšok, je to vecou dohody. Fotograf však použije ochranné rúško vždy a pohybuje sa od vás v dostatočnej bezpečnej vzdialenosti, používa pritom nezoomovacie objektívy, ktoré ale umožňujú mať na snímkach fotené osoby dostatočne priblížené.

 

B) Od 6.mája 2020, je už fotografom umožnené pracovať nielen v exteriéri, ale aj v ateliéri. Pre väčšiu bezpečnosť sme pri fotení v ateliéri prijali nasledovné opatrenia:

1) celoplošná dezinfekcia interiéru (povrchov všetkých materiálov vrátane rekvizít) kvalitným značkovým ionizátorom vzduchu, ktorý filtruje vzduch po celý čas prítomnosti osôb, mimo prevádzky ateliéru podľa potreby.

2) dezinfekcia aerosólovým postrekom na ničenie vírusov a baktérií

3) dezinfekcia podlahy prostriedkom na ničenie vírusov a baktérií

4) dezinfekcia kľučiek vstupných dverí do ateliéru

5) pri vstupe do ateliéru dezinfekcia rúk

7) fotograf sa v ateliéri pohybuje v ochrannom rúšku a s ochrannými rukavicami

.

.

Sme opäť v plnom pracovnom nasadení a k dispozícii 7 dní v týždni!

https://www.svadobna-fotografka.sk/2020/05/06/opat-v-plnom-nasadeni/

.

fotenie 2020