Jarné fotenie v meste

Počasie v minulom týždni ukázalo tú pravú jarnú tvár – rozkvitnuté stromy obsypané kvetmi na bielo a ružovo, v tráve rozvoniavajúce žlté hlávky púpav, sedmokrások, fialiek, či materiny dúšky, nad hlavami blankytná obloha a zlaté paprsky slniečka. Meteorológovia predpovedajú takéto počasie ešte nejaký týždeň, stromy však už dlho neudržia túto fantastickú krásu. Preto odporúčam neotáľať s výberom termínu, daná scenéria sa na krátko vyskytne až o rok.

Kto má záujem o fotky v týchto prírodných ateliéroch, som k dispozícii.  Pre lepšiu predstavu som nafotila i príslušné lokácie.


Termíny: v pracovné dni i cez víkend v čase od 11 do 16 hod.
Dohovor termínu:
telefonicky: 0915 622 311,
alebo mailom: blanka@golejova.sk

.

.

A) Stromy SLIVOŇOV s jemnými kvetmi kvitnú ako prvé hneď začiatkom apríla, cca 1-2 týždne, a máme ich doslova pod oknami nášho domu :)

Stanovisko 1_Golejova

Stanovisko 2_Golejova Stanovisko 3_Golejova .

.

B) Stromy SAKURY s bohatými ružicami bielo-ružovo-cyklámenových kvetov nastupujú na scénu o 2-3 týždne neskôr po kvitnutí slivoňov, ich doba kvitnutia je závislá od klimatických podmienok daného roka (denné teploty, zrážky, vietor…) a tiež nekvitnú dlhšie ako 2 týždne. Pre fotenie so sakurami máte na výber:

1) Sakury blízo Bratislavy

.

2) Sakura cestou do foto ateliéru

.

3) Biele a ružové sakury na Ostredkoch

.

4) Sakury v Ružinovskom parku

.

4) Sakury v meste