Veľkonočné fotenie 2022

VEĽKÁ NOC pomaly už klope na dvere! Preto neváhajte a príďte spolu s deťmi do nášho ateliéru za krásnymi fotografiami. Počas pracovných dní, aj víkendov. K dispozícii máte tematické pozadia a rekvizity, k nim je možné, pre deti do veku cca 8 rokov, zapožičať slávnostné aj folklórne oblečenie . V prípade priaznivého počasia, záujme rodičov a objednaní hodinového fotenia, sa môžete fotiť i v zaujímavom exteriéri odporúčanom fotografom.

Ideálny vek pre fotenie detí v rozmedzí ich veku 1/2r až 12r.

Všetky usmievavé, veselé, milé, hravé, zvedavé aj zhovorčivé deti sú vítané!

Pre rodičov tých menej odvážnych, utiahnutých, či ustráchaných detí pripomínam nech ich na fotenie doma nepripravujú a nenacvičujú s ním úsmevy. Často spôsobia svojim dobre mieneným konaním ešte viac škody – dieťa privedú do ateliéru riadne vystresované a ono tak z obavy, že predstavy rodičov nevie dokonale naplniť, dostane psychický blok a výsledkom je vážna tvár, plač, či neprirodzené emócie a úsmevy.

.

TERMÍNY fotení február-apríl 2022

  • – počas pracovných dní  v mesiacoch II., III., IV. – dopoludňajšie/poobedňajšie/podvečerné termíny dohodou
  • február počas víkendov – ukončené
  • marec počas víkendov – ukončené
  • apríl počas víkendov ukončené

.

Foto balíčky: 10/15/20f

.

Objednávku termínu, ako aj žiadosť o podrobnejšie informácie, pošlite mailom:   blanka@golejova.sk

Do mailu nezabudnite pripísať: svoje meno, telefonicky kontakt, vybraný termín a vybraný začiatok fotenia.

Ak máte záujem vybrať i pozadie pred ktorým budú nafotené Vaše deti, prosím pozrite ponuku jarných pozadí a napíšte mi Váš výber, aby som ho pred fotením pripravila. Fotí sa pred 1vybraným pozadím, ďalšie fotopozadia, príplatok je 20€.

Taktiež, ak máte záujem o zapožičanie oblečenia (1x odev/dieťa) musím to vedieť vopred, ako aj miery dieťaťa/detí, aby som mala všetko v predstihu pripravené. Ak budete mať záujem o zapožičanie viac oblečenia pre každé vaše dieťa, ďalší zapožičaný odev spoplatňujem.

Upozorňujem, že dodatočne – v čase vyhradenom pre fotenie, už nie je časový priestor na preskúšavanie oblečenia, alebo aj výmenu pozadia!

fotenie deti velka noc jarTermín máte záväzne rezervovaný po platbe rezervačného poplatku vo výške  20€ z ceny balíčka. Bez rezervačného poplatku máte vybraný termín len nezáväzne rezervovaný, a to po dobu 24hod.

Zaslaním objednávky zároveň potvrdzujete, že ste sa oboznámili s obchodnými podmienkami VOP

Doplatok za fotenie, vo výške rozdielu ceny objednaného balíka mínus rezervačný poplatok, platíte po fotení. Náhľady pre výber TOP záberov dostávate zaslaný mailom až po zaplatení doplatku. Spracovaný materiál býva tiež štandardne zaslaný mailom, USB/DVD, tlač fotiek, fotoknihu si ale môžete priobjednať.

Tešíme sa na vás všetkých!

Blanka & Peter GOLEJOVI

.

.

NOVÉ POZADIA PRE ROK 2022

Veľkonoční zajkovia / Drevené vráta s pergolou / Lúka s plotom / Okno s jazmínom

sceny pre velkonocne fotenie

.

.

Témy a scény pre JARNÉ / VEĽKONOČNÉ FOTENIA nájdete:

.

Témy pre jarné-letné fotenia

.

Odev nielen pre folklórne fotky

.

JARNÉ motívy

.

Foto scény pre portrét / rodiny

.
Ako sa fotím detičky:

.

Veľká noc v ateliéri

.

 

.

deti vo fotoatelieri na jar