Fotenie s tekvičkami 14.10.2023

 

Od polovice septembra, až do konca októbra, 2023 nájdete v mojej ponuke aj JESENNÉ FOTENIE. V sobotu 14.októbra 2023 dokonca aj NA TEKVICOVEJ FARME, ktorá sa nachádzajúcej len 25km od Bratislavy. O tento druh už prejavilo záujem veľa rodičov, ako aj fotografov zo širokého okolia, preto som rada, že sa našiel pre nás aspoň tento voľný termín. Fotografovanie je vhodné pre deti, rodiny, tehuľky, zamilované páry i jednotlivcov.

.

.

Cez víkend, počas otvorenia farmy, sme sa boli pozrieť, nech Vám viem zaslať navigáciu a aj priblížiť, čo pre nás všetkých v túto jeseň pripravili (fotky nižšie).

.

.

FOTENIE S TEKVICAMI

.

.

INFORMÁCIE KU FOTENIU

.

 • aktuálne volný termín: 14.10.2023 (ak sa uvoľní ešte iný víkendový termín, pripíšem ho)
 • začiatky fotení o: 15h, 15,30h, 16h, 16,30h, 17h, 17,30h
 • čas zdržania pri foto scéne: do 30min/1termín,
 • cena foto balíčka:  A) 59€/5f, B) 99€/10f,
 • – záloha za prenájom/rezervačná platba: 20€/rodina/termín (na účet v banke), suma bude použitá na zaplatenie prenájmu súkromného pozemku/foto scény/rekvizity. Táto suma bola fixne stanovená majiteľom farmy a zaplatíte ju už v rámci rezervačnej platby (záloha/rezervačná platba nie je pre toto fotenie súčasťou ceny vybraného foto balíčka!)
 • – pod 1rodinou rozumiem štandardný počet 1-5 členov,aby obe zúčastnené strany mali radosť z fotenia a nezvrtlo sa to celé na stresujúci foto maratón. Pri väčšom počte rodinných príslušníkov si objednajte 2 po sebe idúce termíny,
 • navigáciu na miesto fotenia posielam mailom po zaplatení zálohovej platby,
 • – splatnosť služby za fotenie a spracovanie záberov: v deň fotenia/do 24hod po fotení, na účet v banke,
 • spracovaný materiál dostanete do 1týždňa po zaslaní výberu fotiek, a to v digitálnej podobe, (postup je už mnohým známy z predchádzajúcich fotení: svojich favoritov si vyberáte z vopred zaslaných záberov, ktoré vznikli počas fotenia),
 • – surový nespracovaný a neobjednaný materiál nedodávam a nikdy nebýva súčasťou fotobalíčka
 • VOP https://www.svadobna-fotografka.sk/clanky/cennik/vseobecne-obchodne-podmienky/

.

Objednávky fotenia: blanka@golejova.sk

.

 

Čo si obliecť na fotenie: šaty, sukne, nohavice, vesty, bundy, roláky, teplé svetre,… všetko v jesennom duchu, nie slávnostné oblečenie! Budeme na farme a v prírode, preto skôr ležérny neformálny šatník. Ale ani voľnočasový odev – tepláky, legíny, mikiny s kapucňami,…!

Vhodné doplnky ku oblečeniu: klobúky, čiapky, čelenky, šatky, šály, venčeky do vlasov, gumáky, čižmy…

Farebnosť odevov: za celú rodinu zvoľte max 3farby, nesnažte sa obliecť všetkých do jednotnej farby, pôsobí to veľmi fádne, ideálne: teplé jesenné, sýte, alebo pastelové farby (béžová, sýta žltá, pastelová oranžová, okrová, horčicová, bledohnedá, škoricová, medená, okrová, mätová, tmavšie zelená, bordová, slivková, černicová…, nevhodné farby: čierna – pokiaľ nemáte v pláne halloween tému). Neodporúčam tiež vzorované oblečenie, a na hrudi fotených aplikácie, ako: reklamné nápisy, texty, rozprávkové postavičky, smailíky,…).

ake farby na jesenne fotenie

Aké farby oblečenia sa hodia ku tekvičkám a jeseni

.

.

UKÁŽKY niektorých FOTO SCÉN pre rok 2023

(ďalšie scény ešte pribudnú)

.

 

.

UKÁŽKY FOTO SCÉN Z PREDCHÁDZAJÚCICH ROKOV

.

Tvorba scény so všetkými dekoráciami a tekvičkami, i jej umiestnenie na farme, býva plne v réžii majiteľov farmy (foto ukážky zverejňujem s ich súhlasom).

Ako sa fotilo v pripravených scénach rok predtým?

Ďakujem majiteľom farmy za zaslanie propagačných fotiek a možnosť zverejniť ich!

.

.

Komu sa termín na farme neujde/nevyhovuje, využite nasledujúce možnosti:

Jesenné a Halloween fotenie 2023

Fotky v prírode v neskoré leto a jeseň

 

.

Tagy: , , , , , , , , , , , , , ,