Foto pozadia pre prváčikov

Každá základná škola, v ktorej fotografujeme žiakov, má možnosť spolupodielať sa na výbere vhodného pozadia. Mnohé, túto voľbu však radi prenechajú fotografovi, hlavne ak z ich strany vyvstane aj požiadavka umiestniť do finálnej fotografie názov, či logo školy, a výsledný produkt by pôsobil veľmi prezdobene, až gýčovo.

Školské zariadenia, ktoré disponujú triedami s klasickou školskou tabuľou (v odtieňoch sivá-čierna-zelená), a vo svojom inventári nájdu aj staré učebné pomôcky – stojanové drevené/kovové maxi počítadlo, môžu využiť pre fotky žiakov voľbu týchto prvkov.

Vo vynovených alebo moderných učebniach, s lesklými magnetickými a bezprašnými tabuľami, sa radšej prikláňame k možnosti využiť vybrané fotopozadie z nášho ateliéru (ukážky nájdete pod textom). Ale radi vyhovieme i konkrétnym predstavám vedenia príslušnej školy.

V menších vidieckych školách sa často nájdu veľmi obetaví učitelia, ktorí milo prekvapia – úhľadne napísaným textom na školskej tabuli, a tým pádom je o výbere vhodnej scény rozhodnuté  :)

Na konci článku nájdete fotky z aktuálnej ponuky našich pozadí označené písmenami.

Pre váš výber postačí do spätného mailu napísať vybrané pozadie – ako PÍSMENO a v objednaný deň pred týmto fotopozadím fotime prváčikov vašej školy.

UPOZORNENIE: Objednávka termínu sa stáva pre obe záväznou záväznou na základe mailovej korešpondencie/po telefonickom rozhovore s vedením školy/triednym učiteľom. Pre zvýšenú chorobnosť detí máme len málokedy možnosť termín presúvať a tak dodatočné fotografovanie chýbajúcich žiakov si už musia samotní rodičia riešiť s fotografom individuálne.

Náhradné fotenie prebieha však už len v ateliéri, cena je ale podstatne vyššou, ako pre objednanú veľkú skupinu žiakov. Preto, ak rodičia chorého nechcú mať zvýšené náklady s fotením, odporúčame dieťa priviesť na danú hodinu do školy.

 

Na každú školu, ktorá prejaví záujem o fotenie s nami, sa vždy tešíme a robíme svoju prácu s maximálnym nasadením.

Aj touto cestou, dlhoročne spolupracujúcim školám, ďakujeme za prejavenú dôveru a možnosť vracať sa medzi ich žiakov!

Blanka a Peter GOLEJOVI

.

A) UKÁŽKY Z FOTENÍ V PROSTREDÍ ŠKOLSKÝCH UČEBNÍ

.

fotograf pre skoly

.

.

B) PONUKA AKTUÁLNYCH FOTOPOZADÍ / PÓZ FOTENÝCH ŽIAKOV PRE OBJEDNÁVKU ZŠ

.