PREDŠKOLÁCKE – PRVÁCKE FOTENIE

 

HURÁ začína nový školský rok! Pre niektorých školákov a ich rodičov je to ale ten PRVÝ, na ktorý sa nezabúda a pekná spomienka v podobe fotiek s aktovkou/šlabikárom/detskou hračkou… nemôže chýbať v žiadnom rodinnom albume. Preto pozývame rodičov všetkých súčasných prváčikov k nám do ateliéru – na PRVÁCKE MINI FOTENIE.  Ku koncu školského roka odporúčame aj pre fotenie PREDŠKOLÁKOV napr. v absolventskom oblečení.

Štýl fotiek, rekvizity a pozadie doladíme vopred spoločne v maile/telefonáte. Ateliér je prístupný počas týždňa v poobedňajších, či podvečerných hodinách (pracovné dopoludnia v jeseni mávame vyhradené pre fotenia prvákov v základných školách, víkendy pre rodinné fotenia).

Pre tých, ktorí uprednostňujú exteriérové fotenie, dohodneme mestský park, či školský dvor – reálny, alebo ten náš na sídlisku. Časovo sme v exteriéri však limitovaní vhodným počasím a primeraným slnečným svitom. V ateliéri nás počasie nikdy nezaskočí.

.

.

CENNÍK

1. ateliérového fotenia:

29/59/79€, zo zaslaných surových náhľadov vyberáte pre spracovanie 2/5/10 záberov

2. exteriérového fotenia:

79/99/119€, zo zaslaných surových náhľadov vyberáte pre spracovanie 10/15/20 záberov

.

Vami vybraté zábery budú fotografom následne upravené-zretušované a zaslané v digitálnej podobe.

Ďalšie podrobnosti k foteniu nájdete vo VOP.

.

Fotenie – individuálne portréty:

A) budúceho/bývalého absolventa materskej školy – v slávnostnom odeve/absolventskom oblečení (talár a absolventský čiapka), ktorý je k zapožičaniu,

B) novoprijatého žiaka základnej školy v duchu hesla „Tešíme sa do školy“ s aktovkou, školskými pomôckami, a rôznymi doplnkami, školskou rovnošatou, v slávnostných šatách, ako bolo plánované v reálny školský deň.

Ak majú rodičia/súrodenci záujem pridať sa k foteniu, pri objednávke väčšieho fotobalíku je to samozrejmosťou :)

 

Na fotenie sa objednajte:

 

.

.

Prvácke fotky vytvorené v školách i v našom ateliéri

Prváčka Ema

Prvák v rodine

Foto pozadia pre prváčikov

Fotenie prvákov školy

Prvácke fotenie v ateliéri

Veselé prvácke fotenie

Riško v atelieri

Melani prváčkou

Cestou do školy