Cenník LAST MINUTE fotenie

 

Pre svadby konané mimo sezóny (od XI. do IV. mesiaca)

Pre svadby konané v mesiacoch NOVEMBER DECEMBER, a tiež v období od JANUÁRA do Veľkonočných sviatkov, mám pripravenú pre klientov zľavu, ktorú dohodneme spoločne na osobnom stretnutí. Zľava je individuálnou záležitosťou, pretože  každá svadba je špecifická a každý klient ma vlastné predstavy a požiadavky.

0220 fotografovanie svadby svadobny exterier

Informácie o ponuke svadobných FOTO balíkov, ešte bez zľavy, nájdete tu

Ku svadobnému fotografovaniu je možné priobjednať aj predsvadobné civilné fotenie „RANDE fotky“snúbenecké fotografie, určené nielen do spoločného albumu, pre oživenie výzdoby svadobnej sály, ale napr. aj pre budúce svadobné oznámenie.

Ak Vás moja práca a ponuka zaujala, neváhajte a napíšte na blanka@golejova.sk

 

Pre svadby konané v svadobnej sezóne (od V. do XI. mesiaca)

V jarnom, letnom i jesennom období sa každoročne vyskytnú i také svadobné termíny, ktoré záujemcovia vyhľadávajú pomenej. Preto zostávajú dlhšiu dobu neobsadené.

Austria Rakusko svadba hochzeit Svadba Tomasov JP18 09

Aby som vyšla v ústrety i nevestám, ktoré plánujú svadbu v kratšom časovom limite, či len svadbu na poslednú chvíľu, alebo preferujú menej vybookované svadobné dátumy, pripravila som pre ne program LAST MINUTE fotograf.

Takže aj v mojom diári sa občas nájdu voľné piatky či soboty z mesiacov apríl, máj, jún, júl, august, september, október, alebo november každého kalendárneho roku. Informácie o ponuke svadobných FOTO balíkov, ešte bez ponúknutej zľavy, nájdete tu

 

1. Ako najrýchlejšie zistíte, či je Vami vybraný termín v mojom diári ešte voľný?

Stačí napísať mail na blanka@golejova.sk a opýtať sa na obsadenosť toho-ktorého vybraného dňa. Ak je termín voľný odpíšem Vám a dohodneme vzájomné stretnutie pre dôvernejšie informácie a vaše predstavy.

2. Akú cenu môžete očakávať  za svadobné fotografovanie LAST MINUTE?

Z mojej strany poskytnutá zľava pre fotografovanie svadby býva pre každú svadbu individuálnou záležitosťou, nakoľko každá svadba je špecifická, s iným počtom hostí, inými požiadavkami klientov na fotografa, inou produkciou, inou dĺžkou zotrvania fotografa, iným vybraným balíkom foto služieb…

Zľavu tiež ovplyvňuje časový limit objednania služieb pred konaním svadby. ponúknutou zľavou však mojich klientov vždy milo prekvapím. Navzájom dohodneme jej výšku k obojstrannej spokojnosti.

3. Čo v prípade, že je svadobný termín už obsadený?

Keď sa zaujímate o svadobný termín, ktorý je už obsadený, ani v tomto prípade nemusíte byť zronené, či nešťastné. Viem vám ponúknuť  iné alternatívne riešenia.

Ku svadobnému fotografovaniu je možné priobjednať aj predsvadobné civilné fotenie „RANDE fotky“snúbenecké fotografie, určené nielen do spoločného albumu, pre oživenie výzdoby svadobnej sály, ale napr. aj pre budúce svadobné oznámenie.

Ak Vás moja práca a ponuka zaujala na blanka@golejova.sk

 

B1. Fotograf PETER junior – svadby

Po 2,5-ročnom štúdijno-pracovnom pobyte v Austrálii sa na konci roku 2012 vrátil na Slovensko aj  fotograf PETER junior. Pridal sa tak späť do nášho tímu. Podobne ako ja, a manžel Peter, je pripravený zrealizovať sny každej z budúcich neviest, ktoré si objednajú jeho služby.

fotograf last minute cena 20_KaA10 portret Castel svadba   

V ponuke  SVADOBNÝCH FOTO  služieb má zahrnuté: svadobné exteriérové / interiérové portrétne fotenie, záznam zo svadobného obradu a gratulácií, alebo je pripravený zachytiť aj celý priebeh svadobného dňa. Jeho prácu si môžete vidieť v týchto albumoch>>

 

B2. Fotograf PETER junior – portréty, imidž, deti, rodiny

Chcete byť, a zostať „zachytení na večnosť“ pre seba a svoje okolie ako jedineční, krásni, pôsobiví? Alebo chcete sebe, či partnerovi darovať  len vlastné umelecky zachytené portréty? Vyskúšajte si spolu s fotografom  PETROM juniorom  „prácu foto modela / ky“ a domov si odneste vlastné úžasné fotografie!

Nechajte sa zlákať ponukou na fotenie, od profesionálneho fotografa PETRA-juniora a vyhraďte si 1 až 2 hodiny času len pre seba a vznik vlastných zaujímavých fotografií! Následne dostanete do rúk zábery, ktoré Vás potešia zakaždým, keď sa na ne pozriete.

Verím, že Vás jeho zábery oslovia. V ďalekej Austrálii, kde sa pracovne zdržiaval posledné dva roky ich vlastní už mnoho žien a mladých ľudí, ale aj majiteľov e-shopov a butikov. Niečo z jeho tvorby v ďalekej Austrálii máte možnosť vidieť v týchto albumoch.

 

Heslo Petra juniora:

„SPOLU DOKÁŽEME, ŽE AJ VY MÔŽETE VYZERAŤ

AKO MODELKA Z TITULNEJ STRANY ČASOPISU!“

Pre viac informácií k ponuke, a k voľným termínom na fotenie, napíšte  na mail peto@golej.sk

Nezabudnite pripísať aj o aký druh fotenia máte záujem, aké máte predstavy o fotení a vlastných fotkách, ktoré dva alternatívne termíny by Vám vyhovovali, a tiež Vaše meno a telefón.