DARČEKOVÉ foto POUKÁŽKY

Chcete urobiť radosť, potešiť, alebo milo prekvapiť svojich blízkych a priateľov, odmeniť zamestnancov, obchodných partnerov formou, ktorá dáva možnosť výberu a rešpektuje ich individuálne preferencie a potreby?

Neviete akým netradičným, ale o to zaujímavejším, kreatívnym spôsobom to celé zrealizovať?

Darčekové poukážky od Fotoštúdia G3 Photo GOLEJ-GOLEJOVA sú tým ideálnym riešením.

fotenie_fotografovanie_svadobna fotografka Golejova

Príležitostí obdarovať seba alebo iných ľudí je naozaj veľa. Od narodenín, menín, cez Vianočné sviatky, Deň sv. Valentína, Deň matiek, otcov, detí, až po svadbu v rodine, narodenie dieťaťa, okrúhle výročie, životné jubileá, rodinnú oslavu…

Darčekové  FOTO poukážky sú jednoducho vítaným darčekom pre kohokoľvek a ku akejkoľvek príležitosti. Takýto darček v spomienkach obdarovaného nezapadne prachom ani po rokoch! Pri prezeraní fotografií si fotená osoba zakaždým, a s vďakou, spomenie na bývalé okamihy i ich darcu.

 

ČO JE DARČEKOVÁ POUKÁŽKA / DARČEKOVÝ POUKAZ?

Poukážka poslúži ako dar obdarovanému, namiesto obligátnej finančnej hotovosti. Poukážkou darca poskytne obdarovanému priestor, aby si vybral sám, čo mu urobí najväčšiu radosť.

Je to vlastne kupón krytý istou peňažnou sumou. Darca poukážky si ju vopred objedná a zakúpi u predajcu – fotografa.   Obdarovaná osoba následne urobí „nákup“ už zaplatenej služby u predajcu. 

Darca môže zakúpiť jednu alebo viac darčekových poukážok na bližšie nešpecifikovanú alebo konkrétnu foto službu. Využije ju sám, alebo ňou obdaruje inú osobu z príležitosti jej sviatku, výročia, oslavy, alebo len tak pre radosť.

 

ČO Z PONUKY FOTO SLUŽIEB DAROVAŤ?

PORTRÉTNE formálne alebo neformálne, IMIDŽOVÉ, MANAŽÉRSKE, RODINNÉ, TEHOTENSKÉ, DETSKÉ, SNÚBENECKÉ fotografovanie, MANŽELSKÉ k výročiu sobáša alebo aj RETRO návraty, BOUDOIR, GLAMOUR fotenie,  TRASH THE DRESS, až po nafotenie profesionálneho BOOK-u  pre modelky. Z významných rodinných udalostí sem patrí i udelenie Sviatosti svätého krstu, prvého prijímania, birmovky, konfirmácie, ale aj stužková slávnosť, promócie…

Keď máte obavy z daru pre novomanželov k sobášu, máte možnosť venovať im niečo, co isto veľmi ocenia – „Darčekový poukaz od Photo GOLEJ&GOLEJOVA na profesionálne fotenie“ v zaujímavom svadobnom exteriéri, reportážne fotenie svadobného obradu, reportážne fotenie svadobnej hostiny, alebo aj profesionálne fotografovanie celého priebehu ich veľkého svadobného dňa.

Firemní klienti využívajú poukazy pre svojich zamestnancov k ich pracovným jubileám, pre fotenia do výročných správ, zachytenie reportáží z konferencií, pri odovzdávaní ocenení a pod.

 

AKÁ JE PEŇAŽNÁ HODNOTA DARČEKOVEJ POUKÁŽKY?

Poukážky je možné vystaviť na ľubovolnú finančnú čiastku. Najčastejšie si klienti kupujú darčekové poukážky v hodnote 50, 75, 100, 125, 150, 200 €, ale môžu byť pripravené aj „priamo na mieru obdarovaného“, podľa konkrétnych možností a predstáv jej darcu.

Minimálna hodnota Darčekovej poukážky je 50 €.

Cena na zakúpenej poukážke pritom môže, ale aj nemusí, byť uvedená.

Platnosť poukážky je spravidla 6 mesiacov od jej vystavenia, aby sa darček neminul svojmu účinku. Darčeková poukážka môže byť vystavená na meno konkrétneho obdarovaného, ale aj všeobecne, hlavne pre firemných klientov.

Pre obdarovanú osobu odporúčam spojiť sa s fotografom a dohodnúť podrobnosti, aj keby samotné fotenie chcela zrealizovať nie v dohľadnej dobe, ale až pred vypršaním platnosti poukazu.

Druh fotenia pre obdarovaného môže byť už na poukaze vyšpecifikovaný, alebo si ho obdarovaný vyberie podľa vlastného uváženia.

Ak  sa darca svojím darom náhodou netrafí do vkusu obdarovaného, alebo túto službu z neznámych príčin odmietne, výber služby, a jej realizácia, prechádza na samotného darcu alebo vybranú inú osobu (pokiaľ poukaz od obdarovanej osoby získa naspäť!). Darca tak nemusí mať žiadne obavy, že mu vznikne istá finančná strata.

 

AKO SI OBJEDNAŤ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU ?

Túto netradičnú formu darčeku si môžete objednať:

e-mailom, písomne telefonicky, osobne.

Až po úhrade vybraných služieb na zaslaný bankový účet  vám bude darčeková poukážka/y zaslaná na konkrétnu poštovú adresu alebo e-mail.

Pri zaslaní cez e-mail je to príloha vo formáte jpg pre tlač, a je vytlačiteľná na papier alebo fotopapier ČB/farebnou tlačiarňou. Rozmer poukazu je formátu A5.

 

Viac informácií získate na tel. č. +421 915 622 311 alebo blanka@golejova.sk

——————————————————————————————————————————————–

 

Príklady pre darčekové poukazy na zakúpenie FOTO služby nájdete v priloženom albume.

 

—————————————————————————————————————————————————–

Ak Vás fotografie zaujali, a máte chuť zažiť skvelý deň, s jedným z profesionálnych fotografov Photo GOLEJ&GOLEJOVA, napíšte na mail blanka@golejova.sk

 

Pre kopírovanie, prenos, šírenie, alebo publikovanie akejkoľvek časti textu, nielen priložených fotografií, z mojej webovej stránky sa vzťahujú všetky ustanovenia platného autorského zákona, a je to možné len po písomnom súhlase autora textu.